Leporelo My jsme svět

Dětské leporelo My jsme svět je pro ty nejmenší osvojené děti a jejich rodiče, kteří chtějí pomoci svým dětem lépe pochopit jejich jedinečný příběh.

249 Kč
Skladem

V září 2020 jsem se stala mámou a od té doby mě moje dcera provází dětským světem. Jako adoptovaná dospělá jsem ušla velký kus cesty k navrácení se zpátky k sobě, k tomu kdo jsem a jaké je mé poslání tady v tomto životě. Volala mě velká touha něco vytvořit a proto jsem vymyslela dětské leporelo My jsme svět, které je pro ty nejmenší adoptované děti. Pro malá miminka, kterým ukazujeme už odmalička knížky, vyprávíme příběhy... Tak proč nevyprávět příběh jak se dostalo do rodiny?

 

Leporelo obsahuje 14 stran, s jednoduchými obrázky a psanými verši, které nesou silné poselství - všichni jsme jedineční a je jen na nás, jaký svět si vytvoříme. Knížka vysvětluje, že vše co se nám děje není náhoda a vše má nějaký vyšší záměr. Že každé děťátko, které se narodí, si vybírá své rodiče a ví samo nejlíp PROČ. Knížka také pracuje s tím, že biologická maminka hraje v životě dítěte velkou roli a ať už její okolnosti k tomu opustit dítě byly jakékoliv, je jeho součástí. Podporuje rodiče v tom, aby s děťátkem o všem komunikovali a žili společně v pravdě.

 

My jsme svět může ale i zaujmout rodiny s dětmi, které by téma adopce se svými dětmi rády otevřely a pověděly jim o tom, že jsou i rodiny, kde se miminka nezrodí v bříšku, ale v srdci.

 

Leporelo je pro děti od narození do školkového věku. Je v tvrdé vazbě a matné laminaci, aby nedošlo k jeho poškození.

 

Na knize se podíleli:

 

Autorka knihy a básní: Tereza Kratochvílová

Ilustrace: Lucia Slaninková

Editace: Přemek Adamec

Grafika: Anna Robová

 

Kniha byla vytištěna na Slovensku.

 

Kód Kód: 45
Kategorie: Dětské knihy
Hmotnost: 0.3 kg
Zpět do obchodu